Open Dag de Schulp

Langzaam kruipen we terug uit corona naar normaal. Ook De Schulp viert dit op op woensdag 29 september met een Open Dag. Om 13.30 uur gaan de deuren aan de Buizerdstraat 10 open.

 

Diverse verenigingen en activiteiten willen zich graag aan je voorstellen. En natuurlijk kunnen jong en oud aan activiteiten deelnemen. Zo is er gratis bingo en de bezoekers krijgen een kopje koffie of thee met wat lekkers erbij. Het bestuur gaat op de Open Dag ook graag in gesprek met wijkbewoners die ideeën hebben over nieuwe activiteiten.

 

Bingo

De Open Dag wordt ’s avonds afgesloten met een traditionele bingo, om 20.00 uur. Inloop vanaf 19.30 uur. Er kunnen tien ronden voor 10 euro worden gespeeld, tweede boekje kost 5 euro, het derde boekje 2,50 euro.

Deel dit op je eigen sociale media

Ander nieuws

Opening Anne Frank Park door de ogen van de inwoners

Opening Anne Frank Park door de ogen van de inwoners

Op maandag middag 15 september was ik aanwezig in een zeer winderig Anne frank park in Assen.
Lees verder
Vernieuwd Anne Frankpark in Marsdijk feestelijk geopend

Vernieuwd Anne Frankpark in Marsdijk feestelijk geopend

In de wijk Marsdijk is het Anne Frankpark vernieuwd. Dit gebeurde in het kader van het project BOSS: Bewe...
Lees verder
Happen en trappen in Assen-Oost

Happen en trappen in Assen-Oost

Op de speelplek aan de Koningsmantel kwam de gemeente raad een kijkje nemen.
Lees verder