• Nieuws
  • MBvO-seniorensport weer van start!

MBvO-seniorensport weer van start!

Vanaf 1 september starten de activiteiten van MBvO-seniorensport van Vaart Welzijn weer. Op diverse locaties in Assen zijn sportactiviteiten voor senioren, zoals aquagym, pilates, yoga,  gymnastiek, sport en spel, volleybal, bewegen op muziek, countryline, badminton, aerobic-keepfit, sportclub CVA en ontspannen bewegen. Er is altijd wel iets wat bij je past!

 

Bewegen heeft een positief effect op de gezondheid. Door te bewegen worden spieren en bloedsomloop gestimuleerd en hierdoor voel je je over het algemeen fitter. Zowel lichamelijk als geestelijk. Door te sporten in een groep ontmoet je ook nog eens andere mensen. Doe daarom mee aan de leuke groepslessen van MvBO!

 

Open les Bewegen op Muziek

Op maandag 5 september is in de MaasStee van 14.30 tot 15.30 uur een open les Bewegen op Muziek onder enthousiaste leiding van docente Pamela Goosen. Kom vrijblijvend kennis maken met deze activiteit. Bij voldoende deelname worden deze lessen wekelijks aangeboden.

 

Meer informatie 

Op de website van Vaart Welzijn vind je een overzicht van alle groepen, locaties, lesdagen, tijden en contributies. Het is mogelijk vrijblijvend een proefles mee te doen.

Deel dit op je eigen sociale media

Ander nieuws

Vacature: Word jij onze nieuwe schrijvende wijkreporter?

Vacature: Word jij onze nieuwe schrijvende wijkreporter?

Heb je een vlotte pen en lijkt het je leuk om te schrijven over de activiteiten van Mijn Buurt Assen? Dan...
Lees verder
Sfeervolle kerstviering aan de Amarilstoep

Sfeervolle kerstviering aan de Amarilstoep

Lampjes, lampjes en nog meer lampjes in de Amarilstoep afgelopen jaar. De bewoners organiseerden met de h...
Lees verder
Terugblik kerstbomenactie

Terugblik kerstbomenactie

Met de kerstbomenactie sluiten we het jaar af. Bewoners stuurden foto's in van prachtig versierde buurtbo...
Lees verder