Op 12 april stond ’t Markehuus in de wijk Peelo (Assen) helemaal in het teken van Peelo Kleurt. Dit vrolijke buurtfestival zat boordevol leuke activiteiten voor jong en oud. Bezoekers konden genieten van muziek, workshops, kinderactiviteiten en creatieve kraampjes van buurtbewoners. Ook was er aandacht voor gezondheid – zowel lichamelijk als mentaal.
Het festival was een geslaagde mix van ontmoeten, leren en gezelligheid.
Een van de aanwezige organisaties was het Taalhuis Assen. Zij vertelden bezoekers meer over de gratis taallessen die ze aanbieden. Ook organiseerden ze een leuke prijsvraag: hoeveel letterkralen zaten er in de pot?
Ivar Snijders zat er met zijn gok van 798 het dichtst bij het juiste aantal van 687. Hij won daarmee een waardebon van €25! Op 8 mei nam hij zijn prijs in ontvangst van Ellen de Boer van het Taalhuis.
Gefeliciteerd, Ivar! Veel plezier met je prijs!