• Nieuws
  • Festival Peelo Kleurt, Kunst en Cultuur

Festival Peelo Kleurt, Kunst en Cultuur

Op zaterdag 24 februari tussen 12.00-17.00 uur vindt voor de tweede keer het Festival “Peelo Kleurt, Kunst en Cultuur”, dat vorige jaar een groot succes was, plaats in ‘t Markehuus.

 

Creatief Pittelo

Creatieve bewoners uit de wijk Peelo presenteren hun eigen kunst (creativiteit) en cultuur. In opdracht van gemeente Assen hebben bewoners Cees Roffelsen, Femmie Bastiaannet en Peter Scheerhoorn samen met buurtwerkers Yassin Wolters, Marlies  Heikens en Cultuurcoach Djodjie Rinsampessy van Vaart Welzijn aan het festival gewerkt.

Het doel van het festival is om meer aandacht voor kunst en cultuur in de wijk te creëren. Bewoners uit de wijk Peelo en belang-stellenden worden hierbij uitgenodigd. De dag wordt een zintuigelijke beleving van o.a. muziek, beeldende kunst, dans, yoga, en verhalen. Er is aandacht voor de positieve, mentale en fysieke gezondheid. Op die dag kan iedereen Kunst en Cultuur in en uit de wijk Peelo beleven, ontdekken en stimuleren.

 

Bekijk hier het programma 

Programma van het festival Peelo Kleurt

Deel dit op je eigen sociale media

Ander nieuws

Terugblik: Tijd voor koffie!

Terugblik: Tijd voor koffie!

Vorige week stonden onderzoekers en adviseurs van Trendbureau Drenthe samen met CMO Stamm op drie plekken...
Lees verder
Geslaagde Paasactiviteit in Overcingel Staete

Geslaagde Paasactiviteit in Overcingel Staete

Tijdens deze middag brachten we op inspirerende wijze, creativiteit en mensen samen. Het resultaat mocht ...
Lees verder
Peelo Kleurt!

Peelo Kleurt!

Het was weer feest in Peelo! Kunst, cultuur en nog veel meer. Er was van alles te doen tijdens weer een s...
Lees verder