• Nieuws
  • Bouw jouw droomhuis in Kloosterakker

Bouw jouw droomhuis in Kloosterakker

Kavels van fase 3 in Kloosterakker komen in de verkoop

Zelf een droomhuis bouwen in Kloosterakker? Dat kan! Want we gaan de kavels uit fase 3 binnenkort verloten. Het gaat om 29 kavels voor een vrijstaande woning. 25 kavels liggen aan de Ploeg. Vier kavels liggen tussen de bestaande bebouwing langs de Hoofdvaartsweg.

 

Op 9 september organiseren we een informatieavond over de verkoop van deze kavels in het MFA Kloosterveen van 19.00 tot 20.30 uur. Inschrijven voor de loting van de kavels kan tot en met donderdag 26 september. De loting is op 1 oktober om 19.30 uur in het stadhuis van Assen en de toewijzing van de kavels op 3 oktober om 19.30 uur bij Hotel van der Valk in Assen.

 

Belangstelling?
Op assen.nl/kloosterveen-groeit vind je meer informatie en kun je je inschrijven voor de verloting van de kavels in fase 3. Er zijn ook nog enkele kavels vrij in fase 1 en 2 waar je direct een reservering op kunt nemen. 

Deel dit op je eigen sociale media

Ander nieuws

Kijk terug op de infomarkt in de Lariks

Kijk terug op de infomarkt in de Lariks

Om 11 uur begint de markt aan de Oostermoer. Het begint een traditie te worden dat de kramen eens per jaa...
Lees verder
Vernieuwde tuin van de Lorelei

Vernieuwde tuin van de Lorelei

Op 12 mei is de vernieuwde tuin van de Lorelei geopend. De tuin was een grote wens van bewoners. De afgel...
Lees verder
Tegelruilactie bij Terra VO Assen

Tegelruilactie bij Terra VO Assen

Wip jij ook een tegel uit je tuin? Het Duurzaamheidscentrum Assen organiseert samen met Terra VO Assen ee...
Lees verder