• Nieuws
  • Bloembollen planten in Noorderpark

Bloembollen planten in Noorderpark

De lente is begonnen en daar helpen we natuurlijk graag een handje bij. Op 3 april gingen 28 kinderen van groep 3 van het Kompas bloembollen poten in Noorderpark. 
 

Bloembollen poten

Gewapend met schepjes, bollestekers en bollenpoters gingen we op pad. Het was geen straf om met dit mooie weer een rondje om de school te lopen naar het veld toe. We hadden een bollenmix mee waarin verschillende bloemen zitten. Hoewel het eigenlijk niet de juiste tijd is om te poten, hadden de bollen al eerder de grond in gemoeten. Dit jaar verwachten we dan ook niet zo veel bloemen, maar hopelijk volgend jaar wel.

 

Voor voor bijen en vlinders

Omdat het lange tijd niet geregend heeft, was het nog een hele klus om een goed gat in de droge grond te krijgen. Gelukkig waren er een paar hele sterke kinderen bij! Het was heerlijk om met elkaar lekker buiten bezig te zijn en ‘voer’ voor de bijen en vlinders te verzorgen. Mirjam van het Duurzaamheidscentrum vertelde ons hoe belangrijk dit is.

Deel dit op je eigen sociale media

Ander nieuws

Speelgoed- en kinderkledingbeurs

Speelgoed- en kinderkledingbeurs

Op zaterdag 8 november wisselde er heel veel kinderkleding en speelgoed van eigenaar in MFA Kloosterveste...
Lees verder
De kerstbomenactie is weer terug!

De kerstbomenactie is weer terug!

Ho ho ho! De kerstbomenactie is weer van start. Tijd om samen te zorgen voor een stralende, sfeervolle st...
Lees verder
Terugblik: Burendag in Noorderpark

Terugblik: Burendag in Noorderpark

Op donderdag 31 oktober was het Burendag in Noorderpark. De dag werd georganiseerd met als doel om samen ...
Lees verder